Os 4744 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak v stanici o 07:12
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 26.01.2021 o 07:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 06:03
Bratislava-Petržalka 07:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 06:03
Sládkovičovo 06:09
Senec 06:24
Bernolákovo 06:32
Bratislava-Vajnory 06:40
Bratislava predmestie 06:47
Bratislava-Nové Mesto 06:56
Bratislava-Petržalka 07:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).