Os 4742 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka
Vlak v stanici o 06:45
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.01.2021 o 06:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Galanta 05:34
Bratislava-Petržalka 06:39

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 05:34
Sládkovičovo 05:40
Senec 05:54
Bernolákovo 06:02
Bratislava-Vajnory 06:10
Bratislava predmestie 06:19
Bratislava-Nové Mesto 06:26
Bratislava-Petržalka 06:39

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).