Os 4635 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 22:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 22:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 21:09
Nové Zámky 22:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 21:09
Bratislava hlavná stanica 21:09
Bratislava-Vajnory 21:19
Bernolákovo 21:27
Senec 21:36
Sládkovičovo 21:51
Galanta 21:58
Šaľa 22:08
Trnovec nad Váhom 22:13
Tvrdošovce 22:23
Palárikovo 22:28
Nové Zámky 22:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).