Os 4631 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 20:42
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:09
Nové Zámky 20:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:09
Bratislava-Vajnory 19:19
Bernolákovo 19:27
Senec 19:36
Sládkovičovo 19:51
Galanta 19:58
Šaľa 20:08
Trnovec nad Váhom 20:13
Tvrdošovce 20:23
Palárikovo 20:28
Nové Zámky 20:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).