Os 4630 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:53
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 20:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 19:22
Bratislava hlavná stanica 20:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 19:22
Palárikovo 19:32
Tvrdošovce 19:37
Trnovec nad Váhom 19:47
Šaľa 19:53
Galanta 20:04
Sládkovičovo 20:10
Senec 20:25
Bernolákovo 20:33
Bratislava-Vajnory 20:42
Bratislava hlavná stanica 20:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).