Os 4630 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 20:58
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 21:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 19:23
Bratislava hlavná stanica 20:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 19:23
Palárikovo 19:33
Tvrdošovce 19:38
Trnovec nad Váhom 19:48
Šaľa 19:53
Galanta 20:05
Sládkovičovo 20:11
Senec 20:26
Bernolákovo 20:34
Bratislava-Vajnory 20:43
Bratislava hlavná stanica 20:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).