Os 4629 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 19:41
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:09
Nové Zámky 19:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:09
Bratislava-Vajnory 18:19
Bernolákovo 18:27
Senec 18:36
Sládkovičovo 18:51
Galanta 18:58
Šaľa 19:08
Trnovec nad Váhom 19:13
Tvrdošovce 19:23
Palárikovo 19:28
Nové Zámky 19:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).