Os 4628 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:57
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2020 o 19:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 18:23
Bratislava hlavná stanica 19:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 18:23
Palárikovo 18:34
Tvrdošovce 18:39
Trnovec nad Váhom 18:49
Šaľa 18:54
Galanta 19:05
Sládkovičovo 19:11
Senec 19:26
Bernolákovo 19:34
Bratislava-Vajnory 19:43
Bratislava hlavná stanica 19:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).