Os 4627 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 18:39
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 18:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:09
Nové Zámky 18:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:09
Bratislava-Vajnory 17:19
Bernolákovo 17:27
Senec 17:36
Sládkovičovo 17:51
Galanta 17:58
Šaľa 18:08
Trnovec nad Váhom 18:13
Tvrdošovce 18:23
Palárikovo 18:28
Nové Zámky 18:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).