Os 4626 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Palárikovo
Vlak odišiel zo stanice o 17:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 17:23
Bratislava hlavná stanica 18:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 17:23
Palárikovo 17:34
Tvrdošovce 17:39
Trnovec nad Váhom 17:49
Šaľa 17:54
Galanta 18:05
Sládkovičovo 18:11
Senec 18:26
Bernolákovo 18:34
Bratislava-Vajnory 18:43
Bratislava hlavná stanica 18:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).