Os 4626 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 18:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 17:22
Bratislava hlavná stanica 18:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 17:22
Palárikovo 17:32
Tvrdošovce 17:37
Trnovec nad Váhom 17:47
Šaľa 17:53
Galanta 18:04
Sládkovičovo 18:10
Senec 18:25
Bernolákovo 18:33
Bratislava-Vajnory 18:41
Bratislava-Vajnory 18:42
Bratislava hlavná stanica 18:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).