Os 4625 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 17:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 17:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:09
Nové Zámky 17:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:09
Bratislava-Vajnory 16:19
Bernolákovo 16:27
Senec 16:36
Sládkovičovo 16:51
Galanta 16:58
Šaľa 17:08
Trnovec nad Váhom 17:13
Tvrdošovce 17:23
Palárikovo 17:28
Nové Zámky 17:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).