Os 4624 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:54
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.11.2020 o 17:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 16:23
Bratislava hlavná stanica 17:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 16:23
Palárikovo 16:33
Tvrdošovce 16:38
Trnovec nad Váhom 16:48
Šaľa 16:53
Galanta 17:05
Sládkovičovo 17:11
Senec 17:26
Bernolákovo 17:34
Bratislava-Vajnory 17:43
Bratislava hlavná stanica 17:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).