Os 4623 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Vajnory
Vlak odišiel zo stanice o 15:22
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:24 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:09
Nové Zámky 16:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:09
Bratislava-Vajnory 15:19
Bernolákovo 15:27
Senec 15:36
Sládkovičovo 15:51
Galanta 15:58
Šaľa 16:08
Trnovec nad Váhom 16:13
Tvrdošovce 16:23
Palárikovo 16:28
Nové Zámky 16:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).