Os 4622 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 16:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 15:23
Bratislava hlavná stanica 16:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 15:23
Palárikovo 15:33
Tvrdošovce 15:38
Trnovec nad Váhom 15:48
Šaľa 15:53
Galanta 16:05
Sládkovičovo 16:11
Senec 16:26
Bernolákovo 16:34
Bratislava-Vajnory 16:43
Bratislava hlavná stanica 16:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).