Os 4621 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 15:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 15:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:09
Nové Zámky 15:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:09
Bratislava-Vajnory 14:19
Bernolákovo 14:27
Senec 14:36
Sládkovičovo 14:51
Galanta 14:58
Šaľa 15:08
Trnovec nad Váhom 15:13
Tvrdošovce 15:23
Palárikovo 15:28
Nové Zámky 15:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).