Os 4620 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 15:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 14:22
Bratislava hlavná stanica 15:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 14:22
Palárikovo 14:32
Tvrdošovce 14:37
Trnovec nad Váhom 14:47
Šaľa 14:53
Galanta 15:04
Sládkovičovo 15:10
Senec 15:25
Bernolákovo 15:33
Bratislava-Vajnory 15:42
Bratislava hlavná stanica 15:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).