Os 4620 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 14:23
Bratislava hlavná stanica 15:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 14:23
Palárikovo 14:33
Tvrdošovce 14:38
Trnovec nad Váhom 14:48
Šaľa 14:53
Galanta 15:05
Sládkovičovo 15:11
Senec 15:26
Bernolákovo 15:34
Bratislava-Vajnory 15:43
Bratislava hlavná stanica 15:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).