Os 4618 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak odišiel zo stanice o 13:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:23
Bratislava hlavná stanica 14:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:23
Palárikovo 13:33
Tvrdošovce 13:38
Trnovec nad Váhom 13:48
Šaľa 13:53
Galanta 14:05
Sládkovičovo 14:11
Senec 14:26
Bernolákovo 14:34
Bratislava-Vajnory 14:43
Bratislava hlavná stanica 14:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).