Os 4618 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bernolákovo
Vlak odišiel zo stanice o 14:34
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 13:22
Bratislava hlavná stanica 14:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 13:22
Palárikovo 13:32
Tvrdošovce 13:37
Trnovec nad Váhom 13:47
Šaľa 13:53
Galanta 14:04
Sládkovičovo 14:10
Senec 14:25
Bernolákovo 14:33
Bratislava-Vajnory 14:42
Bratislava hlavná stanica 14:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).