Os 4617 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 13:45
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 12:09
Nové Zámky 13:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 12:09
Bratislava-Vajnory 12:19
Bernolákovo 12:27
Senec 12:36
Sládkovičovo 12:51
Galanta 12:58
Šaľa 13:08
Trnovec nad Váhom 13:13
Tvrdošovce 13:23
Palárikovo 13:28
Nové Zámky 13:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).