Os 4615 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 12:51
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 12:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:09
Nové Zámky 12:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:09
Bratislava-Vajnory 11:19
Bernolákovo 11:27
Senec 11:36
Sládkovičovo 11:51
Galanta 11:58
Šaľa 12:08
Trnovec nad Váhom 12:13
Tvrdošovce 12:23
Palárikovo 12:28
Nové Zámky 12:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).