Os 4614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:53
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 13:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 11:22
Bratislava hlavná stanica 12:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 11:22
Palárikovo 11:32
Tvrdošovce 11:37
Trnovec nad Váhom 11:47
Šaľa 11:53
Galanta 12:04
Sládkovičovo 12:10
Senec 12:25
Bernolákovo 12:33
Bratislava-Vajnory 12:42
Bratislava hlavná stanica 12:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).