Os 4614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 12:56
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 11:23
Bratislava hlavná stanica 12:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 11:23
Palárikovo 11:33
Tvrdošovce 11:38
Trnovec nad Váhom 11:48
Šaľa 11:53
Galanta 12:05
Sládkovičovo 12:11
Senec 12:26
Bernolákovo 12:34
Bratislava-Vajnory 12:43
Bratislava hlavná stanica 12:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).