Os 4611 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 10:38
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 09:09
Nové Zámky 10:38

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 09:09
Bratislava-Vajnory 09:19
Bernolákovo 09:27
Senec 09:36
Sládkovičovo 09:51
Galanta 09:58
Šaľa 10:08
Trnovec nad Váhom 10:13
Tvrdošovce 10:23
Palárikovo 10:28
Nové Zámky 10:38

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).