Os 4610 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.01.2021 o 10:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 09:22
Bratislava hlavná stanica 10:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 09:22
Palárikovo 09:32
Tvrdošovce 09:37
Trnovec nad Váhom 09:47
Šaľa 09:53
Galanta 10:04
Sládkovičovo 10:10
Senec 10:25
Bernolákovo 10:33
Bratislava-Vajnory 10:42
Bratislava hlavná stanica 10:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).