Os 4606 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:01
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 09:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Štúrovo 06:21
Bratislava hlavná stanica 08:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 06:21
Mužla 06:26
Gbelce 06:33
Strekov 06:42
Pribeta 06:48
Dvory nad Žitavou 06:53
Nové Zámky 06:59
Nové Zámky 07:22
Palárikovo 07:32
Tvrdošovce 07:37
Trnovec nad Váhom 07:47
Šaľa 07:53
Galanta 08:11
Sládkovičovo 08:17
Senec 08:32
Bernolákovo 08:40
Bratislava-Vajnory 08:49
Bratislava hlavná stanica 08:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).