Os 4604 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:01
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 07:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:30
Bratislava hlavná stanica 06:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:30
Palárikovo 05:40
Tvrdošovce 05:45
Trnovec nad Váhom 05:55
Šaľa 06:01
Galanta 06:11
Sládkovičovo 06:17
Senec 06:32
Bernolákovo 06:41
Bratislava-Vajnory 06:49
Bratislava hlavná stanica 06:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).