Os 4603 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 06:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:16 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:43
Nové Zámky 06:14

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:43
Bratislava-Vajnory 04:53
Bernolákovo 05:02
Senec 05:12
Sládkovičovo 05:27
Galanta 05:34
Šaľa 05:45
Trnovec nad Váhom 05:50
Tvrdošovce 06:00
Palárikovo 06:04
Nové Zámky 06:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).