Os 4603 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 06:16
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:44
Nové Zámky 06:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:44
Bratislava-Vajnory 04:54
Bernolákovo 05:02
Senec 05:12
Sládkovičovo 05:28
Galanta 05:35
Šaľa 05:45
Trnovec nad Váhom 05:50
Tvrdošovce 06:00
Palárikovo 06:05
Nové Zámky 06:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).