Os 4602 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 05:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Nové Zámky 04:28
Bratislava hlavná stanica 05:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 04:28
Palárikovo 04:38
Tvrdošovce 04:43
Trnovec nad Váhom 04:53
Šaľa 04:59
Galanta 05:09
Sládkovičovo 05:15
Senec 05:30
Bernolákovo 05:39
Bratislava-Vajnory 05:47
Bratislava hlavná stanica 05:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).