Os 4472 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Skalité št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:10
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 15:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Liptovský Mikuláš 11:44
Skalité št. hr. 15:09
Zwardoń PL  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Liptovský Mikuláš 11:44
Výhybňa Paludza 11:48
Liptovská Teplá 11:58
Ružomberok 12:10
Ľubochňa 12:25
Kraľovany 12:45
Turany 12:56
Vrútky nákladná stanica 13:04
Vrútky 13:09
Varín 13:23
Žilina 13:47
Kysucké Nové Mesto 14:00
Krásno nad Kysucou 14:11
Čadca 14:25
Čadca 14:37
Čierne pri Čadci 14:46
Skalité 14:58
Skalité štátna hranica 15:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).