Os 4360 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 07:04
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:04 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 05:57
Bratislava hlavná stanica 07:02

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 05:57
Orechová Potôň 06:05
Lehnice 06:13
Kvetoslavov 06:23
Nové Košariská 06:34
Podunajské Biskupice 06:45
Bratislava-Nové Mesto 06:55
Bratislava hlavná stanica 07:02

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).