Os 4355 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 00:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 00:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 23:05
Dunajská Streda 00:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 00:07
Bratislava hlavná stanica 23:05
Bratislava-Nové Mesto 23:13
Odbočka Letisko 23:17
Podunajské Biskupice 23:22
Podunajské Biskupice 23:22
Nové Košariská 23:29
Kvetoslavov 23:41
Lehnice 23:50
Orechová Potôň 23:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).