Os 4353 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 23:05
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 07.05.2021 o 23:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:02
Dunajská Streda 23:00

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:02
Bratislava-Nové Mesto 22:10
Odbočka Letisko 22:14
Podunajské Biskupice 22:19
Nové Košariská 22:26
Kvetoslavov 22:36
Lehnice 22:46
Orechová Potôň 22:53
Dunajská Streda 23:00

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).