Os 4351 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 22:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 30.11.2020 o 22:08 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 21:05
Dunajská Streda 22:09

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 21:05
Bratislava-Nové Mesto 21:13
Odbočka Letisko 21:17
Podunajské Biskupice 21:23
Podunajské Biskupice 21:23
Nové Košariská 21:29
Kvetoslavov 21:42
Lehnice 21:52
Orechová Potôň 22:01
Dunajská Streda 22:09

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).