Os 4349 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 22:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 22:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 20:05
Komárno 22:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 20:05
Bratislava-Nové Mesto 20:13
Podunajské Biskupice 20:22
Nové Košariská 20:31
Kvetoslavov 20:42
Lehnice 20:52
Orechová Potôň 21:00
Dunajská Streda 21:10
Dolný Štál 21:23
Veľký Meder 21:37
Zemianska Olča 21:47
Zlatná na Ostrove 22:00
Komárno 22:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).