Os 4348 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:44
Meškanie 48 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 22:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 19:47
Bratislava hlavná stanica 21:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 19:47
Zlatná na Ostrove 20:04
Zemianska Olča 20:15
Veľký Meder 20:25
Dolný Štál 20:37
Dunajská Streda 20:50
Orechová Potôň 20:58
Lehnice 21:06
Kvetoslavov 21:17
Nové Košariská 21:29
Podunajské Biskupice 21:35
Podunajské Biskupice 21:35
Bratislava-Nové Mesto 21:49
Bratislava hlavná stanica 21:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).