Os 4347 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 20:06
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 25.11.2020 o 20:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:05
Dunajská Streda 20:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:05
Bratislava-Nové Mesto 19:13
Podunajské Biskupice 19:22
Podunajské Biskupice 19:22
Nové Košariská 19:29
Kvetoslavov 19:41
Lehnice 19:50
Orechová Potôň 19:59
Dunajská Streda 20:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).