Os 4346 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:16
Meškanie 23 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 21:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 19:53
Bratislava hlavná stanica 20:53

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 19:53
Orechová Potôň 20:01
Lehnice 20:09
Kvetoslavov 20:19
Nové Košariská 20:30
Podunajské Biskupice 20:36
Bratislava-Nové Mesto 20:46
Bratislava hlavná stanica 20:53

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).