Os 4345 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 19:51
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2021 o 19:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:35
Dunajská Streda 19:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:35
Bratislava-Nové Mesto 18:48
Odbočka Letisko 18:52
Podunajské Biskupice 18:58
Nové Košariská 19:04
Kvetoslavov 19:21
Lehnice 19:31
Orechová Potôň 19:38
Dunajská Streda 19:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).