Os 4344 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 19:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 17:42
Bratislava hlavná stanica 19:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 17:42
Zlatná na Ostrove 18:00
Zemianska Olča 18:12
Veľký Meder 18:21
Dolný Štál 18:34
Dunajská Streda 18:50
Dunajská Streda 18:50
Orechová Potôň 18:58
Lehnice 19:06
Kvetoslavov 19:17
Nové Košariská 19:29
Podunajské Biskupice 19:34
Podunajské Biskupice 19:35
Bratislava-Nové Mesto 19:45
Bratislava hlavná stanica 19:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).