Os 4344 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:55
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 19.04.2021 o 19:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 17:42
Bratislava hlavná stanica 19:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 17:42
Zlatná na Ostrove 17:59
Zemianska Olča 18:12
Veľký Meder 18:22
Dolný Štál 18:35
Dunajská Streda 18:53
Dunajská Streda 18:53
Orechová Potôň 19:01
Lehnice 19:09
Kvetoslavov 19:19
Nové Košariská 19:30
Podunajské Biskupice 19:37
Bratislava-Nové Mesto 19:47
Bratislava hlavná stanica 19:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).