Os 4342 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 16:37
Bratislava hlavná stanica 18:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 16:37
Zlatná na Ostrove 16:53
Zemianska Olča 17:05
Veľký Meder 17:15
Dolný Štál 17:27
Dunajská Streda 17:50
Dunajská Streda 17:50
Orechová Potôň 17:58
Lehnice 18:06
Kvetoslavov 18:17
Nové Košariská 18:29
Podunajské Biskupice 18:34
Podunajské Biskupice 18:35
Bratislava-Nové Mesto 18:45
Bratislava hlavná stanica 18:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).