Os 4341 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 18:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:35
Dunajská Streda 18:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:35
Bratislava-Nové Mesto 17:45
Odbočka Letisko 17:49
Podunajské Biskupice 17:54
Podunajské Biskupice 17:54
Nové Košariská 18:01
Kvetoslavov 18:16
Lehnice 18:25
Orechová Potôň 18:32
Dunajská Streda 18:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).