Os 4338 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:55
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 17:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 15:42
Bratislava hlavná stanica 17:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 15:42
Zlatná na Ostrove 16:00
Zemianska Olča 16:12
Veľký Meder 16:21
Dolný Štál 16:34
Dunajská Streda 16:50
Dunajská Streda 16:50
Dunajská Streda 16:50
Orechová Potôň 16:58
Lehnice 17:06
Kvetoslavov 17:17
Nové Košariská 17:29
Podunajské Biskupice 17:34
Podunajské Biskupice 17:35
Bratislava-Nové Mesto 17:45
Bratislava hlavná stanica 17:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).