Os 4338 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:56
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 25.02.2021 o 18:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 15:42
Bratislava hlavná stanica 17:55

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 15:42
Zlatná na Ostrove 15:59
Zemianska Olča 16:11
Veľký Meder 16:21
Dolný Štál 16:34
Dunajská Streda 16:51
Orechová Potôň 17:02
Lehnice 17:10
Kvetoslavov 17:20
Nové Košariská 17:31
Podunajské Biskupice 17:38
Bratislava-Nové Mesto 17:48
Bratislava hlavná stanica 17:55

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).