Os 4337 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 17:43
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 17:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:35
Dunajská Streda 17:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:35
Bratislava hlavná stanica 16:35
Bratislava-Nové Mesto 16:45
Odbočka Letisko 16:49
Podunajské Biskupice 16:54
Podunajské Biskupice 16:54
Nové Košariská 17:01
Kvetoslavov 17:16
Lehnice 17:25
Orechová Potôň 17:32
Dunajská Streda 17:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).