Os 4337 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 17:55
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 05.03.2021 o 17:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:35
Dunajská Streda 17:47

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:35
Bratislava-Nové Mesto 16:49
Podunajské Biskupice 17:03
Nové Košariská 17:09
Kvetoslavov 17:21
Lehnice 17:32
Orechová Potôň 17:39
Dunajská Streda 17:47

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).