Os 4335 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kvetoslavov
Vlak prišiel do stanice o 16:43
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 16:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 16:05
Komárno 18:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 16:05
Bratislava hlavná stanica 16:05
Bratislava-Nové Mesto 16:13
Odbočka Letisko 16:17
Podunajské Biskupice 16:22
Podunajské Biskupice 16:22
Nové Košariská 16:29
Kvetoslavov 16:39
Kvetoslavov 16:41
Lehnice 16:50
Orechová Potôň 16:59
Dunajská Streda 17:11
Dolný Štál 17:25
Veľký Meder 17:38
Zemianska Olča 17:47
Zlatná na Ostrove 17:58
Komárno 18:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).