Os 4334 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:54
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.11.2020 o 16:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 14:33
Bratislava hlavná stanica 16:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 14:33
Zlatná na Ostrove 14:50
Zemianska Olča 15:02
Veľký Meder 15:11
Dolný Štál 15:24
Dunajská Streda 15:50
Dunajská Streda 15:50
Orechová Potôň 15:58
Lehnice 16:06
Kvetoslavov 16:17
Nové Košariská 16:29
Podunajské Biskupice 16:34
Podunajské Biskupice 16:35
Bratislava-Nové Mesto 16:45
Bratislava hlavná stanica 16:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).