Os 4333 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 16:50
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.01.2021 o 16:52 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:35
Dunajská Streda 16:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:35
Bratislava-Nové Mesto 15:49
Podunajské Biskupice 16:02
Nové Košariská 16:08
Kvetoslavov 16:20
Lehnice 16:31
Orechová Potôň 16:40
Dunajská Streda 16:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).