Os 4331 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kvetoslavov
Vlak prišiel do stanice o 15:53
Meškanie 14 min.

Posledná aktualizácia údajov: 04.12.2020 o 15:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 15:05
Dunajská Streda 16:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 15:05
Bratislava hlavná stanica 15:05
Bratislava-Nové Mesto 15:13
Odbočka Letisko 15:17
Podunajské Biskupice 15:22
Podunajské Biskupice 15:22
Nové Košariská 15:29
Kvetoslavov 15:39
Kvetoslavov 15:41
Lehnice 15:50
Orechová Potôň 15:59
Dunajská Streda 16:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).