Os 4330 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 01.12.2020 o 15:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 13:42
Bratislava hlavná stanica 15:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 13:42
Zlatná na Ostrove 14:00
Zemianska Olča 14:12
Veľký Meder 14:21
Dolný Štál 14:34
Dunajská Streda 14:50
Orechová Potôň 14:58
Lehnice 15:06
Kvetoslavov 15:17
Nové Košariská 15:29
Podunajské Biskupice 15:34
Podunajské Biskupice 15:35
Bratislava-Nové Mesto 15:47
Bratislava hlavná stanica 15:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).