Os 4330 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 15:53
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 13:42
Bratislava hlavná stanica 15:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 13:42
Zlatná na Ostrove 13:59
Zemianska Olča 14:12
Veľký Meder 14:22
Dolný Štál 14:35
Dunajská Streda 14:53
Orechová Potôň 15:01
Lehnice 15:09
Kvetoslavov 15:19
Kvetoslavov 15:19
Nové Košariská 15:30
Podunajské Biskupice 15:37
Bratislava-Nové Mesto 15:47
Bratislava hlavná stanica 15:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).