Os 4329 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2020 o 15:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:35
Dunajská Streda 15:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:35
Bratislava-Nové Mesto 14:45
Odbočka Letisko 14:49
Podunajské Biskupice 14:54
Podunajské Biskupice 14:54
Nové Košariská 15:01
Kvetoslavov 15:16
Lehnice 15:25
Orechová Potôň 15:32
Dunajská Streda 15:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).