Os 4328 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 14:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 18.01.2021 o 14:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Dunajská Streda 13:51
Bratislava hlavná stanica 14:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Dunajská Streda 13:51
Orechová Potôň 14:02
Lehnice 14:10
Kvetoslavov 14:20
Nové Košariská 14:31
Podunajské Biskupice 14:37
Bratislava-Nové Mesto 14:47
Bratislava hlavná stanica 14:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).