Os 4327 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Komárno
Vlak prišiel do stanice o 16:12
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:05
Komárno 16:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:05
Bratislava-Nové Mesto 14:13
Odbočka Letisko 14:17
Podunajské Biskupice 14:22
Podunajské Biskupice 14:22
Nové Košariská 14:29
Kvetoslavov 14:41
Lehnice 14:50
Orechová Potôň 14:59
Dunajská Streda 15:10
Dolný Štál 15:25
Veľký Meder 15:38
Zemianska Olča 15:47
Zlatná na Ostrove 15:58
Komárno 16:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).