Os 4326 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:52
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Komárno 11:42
Bratislava hlavná stanica 13:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Komárno 11:42
Zlatná na Ostrove 12:00
Zemianska Olča 12:12
Veľký Meder 12:21
Dolný Štál 12:34
Dunajská Streda 12:50
Orechová Potôň 12:58
Lehnice 13:06
Kvetoslavov 13:17
Nové Košariská 13:29
Podunajské Biskupice 13:34
Podunajské Biskupice 13:35
Bratislava-Nové Mesto 13:45
Bratislava hlavná stanica 13:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).