Os 4325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 14:46
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.03.2021 o 14:46 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:35
Dunajská Streda 14:46

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:35
Bratislava-Nové Mesto 13:47
Podunajské Biskupice 13:58
Nové Košariská 14:04
Kvetoslavov 14:21
Lehnice 14:30
Orechová Potôň 14:38
Dunajská Streda 14:46

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).