Os 4325 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Dunajská Streda
Vlak prišiel do stanice o 14:44
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.tk

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 13:35
Dunajská Streda 14:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 13:35
Bratislava-Nové Mesto 13:45
Podunajské Biskupice 13:54
Podunajské Biskupice 13:54
Nové Košariská 14:01
Kvetoslavov 14:16
Lehnice 14:25
Orechová Potôň 14:32
Dunajská Streda 14:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).